Szafę zrób mi miły!

Opublikowano: 15.08.2017 r.

O pożytkach płynących z lektury męskich magazynów hobbystycznych.

W najnowszym, październikowym (tak, tak wiem, jest połowa sierpnia ale to tylko dowód, że Ameryka wyprzedza resztę świata o wiele długości) numerze magazynu „Wood” znalazłam rewelacyjny projekt stanowiska do szycia. W proponowanej szafie jest miejsce na wszystko czego potrzebuje miłośniczka szycia, na czele z porządkiem.

Piękna rzecz, która obiecuje to wszystko czego pragnęłam od jakiegoś czasu. By marzenia zrealizować usiadłam wygodnie w fotelu, z filiżanką kawy w ręku bo jej miejsce na stoliku kawowym zajęły moje zmęczone i obolałe nogi i zajęłam się lekturą tego naprawdę pożytecznego męskiego magazynu. Jeszcze wczoraj nie pomyślałabym, że taka gazeta może przynieść kobiecie tyle pożytku.

I tak wsłuchując się w szum stolarskich maszyn w workshopie mego męża, który obiecuje ten piękny crafter’s cabinet, czekam na rychłe spełnienie mych marzeń.

Tak więc drogie panie, proszę się wygodnie rozsiąść w fotelu lub na sofie (firmy YANO), wyciągnąć nogi na stolik i, popijając kawę, planować rozkład nici i materiałów w waszej nowej, pięknej szafie do szycia.

A panowie? A panowie do roboty!

Crafter’s Cabinet  źródło ilustracji: WOOD Magazine, October 2017

Autor: Maria Klinowska

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane posty

Tani Kraków. Dla Amerykanina.Kolejne z wielu amerykańskich podsumowań atrakcyjności różnych kierunków turystycznych i znów Kraków w czołówce. Tym razem „Money Magazine”, (...)
US Cars – przegląd ofert 2/18/2018Dziesiejszy przegląd ofert stawia mnie w trudnej sytuacji. Zstanawiałem się nawet czy, w ogóle, warto go prezentować.
Wysznupane w Ameryce. Z dziejów pogoni za starym i używanym.Żałuję, że u nas nie ma tradycji oddawania tego czego nie potrzebujemy tak, aby darować zbędnym dla nas przedmiotom nowe życie i nowych właścicieli.