Adwentowe pomysły z Ameryki.

Opublikowano: 06.12.2017 r.

Z braku czasu tylko tyle. Ale i tak te dwa pomysły mogą stanowić dla kogoś inspirację

Miało się zebrać więcej. Nie wiem czy to brak czasu, kiepska „podaż” pomysłów czy też moja nieuwaga. Jest jak jest. Tylko dwa pomysły na adwentowe ozdoby. Miałam nadzieję, że coś jeszcze dozbieram. Adwent się rozpoczął, więc dłużej czekać nie wypada.

Pierwszy pomysł spodobał mi się bardzo. W miejsce sztampowych, kupowanych kalendarzy adwentowych warto się postarać i przygotować coś takiego.
Zwłaszcza, że w adwencie ta konstrukcja może być wykorzystywana jako kalendarz adwentowy, podczas Świąt, po dodaniu choinkowych gałązek, ozdób i lampek, jako oszczędzająca miejsce choinka a w pozostałych porach roku jako wieszak z kieszeniami na drobiazgi.

Drugi pomysł, skradziony księgarni „The Bookshelf” w Thomasville w Georgii, dedykujemy najlepszej księgarni jaką znamy – Księgarni „Orbita” z rybnickiego Rynku, z pozdrowieniami i życzeniami Wesołych Świąt Bożego Narodzenia.

Ja wiem, że się książek nie kładzie grzbietem do góry, ale to już przecież nie książki tylko choinka.

Merry Christmas!

Ilustracje zapożyczone z grudniowego (2017) wydania „Southern Living”

Autor: Maria Klinowska

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane posty

Mercedes Benz 450 SLC ’79Mercedes Benz 450 SLC '79 - Galeria
Fork Branch Nature Preserve, Dover, DelawareSą miejsca atrakcyjniejsze i tańsze w okolicy. Wirtualna wycieczka powinna w zupełności wystarczyć. Zapraszam.
1964 Ford Country Sedan WagonDziś pięknie odnowiony klasyk sprzed pół wieku. Ford Country Sedan Wagon z 1964 roku wystawiony na parkingu przed marketem z ofertą sprzedaży.