Adwentowe pomysły z Ameryki.

Opublikowano: 06.12.2017 r.

Z braku czasu tylko tyle. Ale i tak te dwa pomysły mogą stanowić dla kogoś inspirację

Miało się zebrać więcej. Nie wiem czy to brak czasu, kiepska „podaż” pomysłów czy też moja nieuwaga. Jest jak jest. Tylko dwa pomysły na adwentowe ozdoby. Miałam nadzieję, że coś jeszcze dozbieram. Adwent się rozpoczął, więc dłużej czekać nie wypada.

Pierwszy pomysł spodobał mi się bardzo. W miejsce sztampowych, kupowanych kalendarzy adwentowych warto się postarać i przygotować coś takiego.
Zwłaszcza, że w adwencie ta konstrukcja może być wykorzystywana jako kalendarz adwentowy, podczas Świąt, po dodaniu choinkowych gałązek, ozdób i lampek, jako oszczędzająca miejsce choinka a w pozostałych porach roku jako wieszak z kieszeniami na drobiazgi.

Drugi pomysł, skradziony księgarni „The Bookshelf” w Thomasville w Georgii, dedykujemy najlepszej księgarni jaką znamy – Księgarni „Orbita” z rybnickiego Rynku, z pozdrowieniami i życzeniami Wesołych Świąt Bożego Narodzenia.

Ja wiem, że się książek nie kładzie grzbietem do góry, ale to już przecież nie książki tylko choinka.

Merry Christmas!

Ilustracje zapożyczone z grudniowego (2017) wydania „Southern Living”

Autor: Maria Klinowska

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane posty

Maxine Waters nie uznaje federalnej jurysdykcji nad stanem Kalifornia.Prezydent Donald Trump wyraził zaniepokojenie fatalnym stanem zabezpieczenia przeciwpożarowego w Kalifornii, gdzie lasy płoną co roku, zbierając (...)
Jeszcze jedna postępowa idiotka.Nieuctwo. Zabobon. Uniwersytet. Zidiocenie postępowych elit.
“Wood Magazine” Issue 262 – co nowego w drewnie piszczyNowy, wrześniowy numer magazynu „Wood” dotarł do nas w końcu czerwca a w nim…