Maxine Waters nie uznaje federalnej jurysdykcji nad stanem Kalifornia.

Opublikowano: 11.11.2018 r.

Prezydent Donald Trump wyraził zaniepokojenie fatalnym stanem zabezpieczenia przeciwpożarowego w Kalifornii, gdzie lasy płoną co roku, zbierając żniwo w ludziach, ich dobytku i wysysając pieniądze podatnika federalnego na kosztowne i nieskuteczne działania przeciwpożarowe. Obarczył winą, i słusznie, władze stanowe i zażądał natychmiastowego wdrożenia planu naprawczego w zarządzaniu lasami grożąc, w przeciwnym razie, odcięciem federalnego finansowania […]

Prezydent Donald Trump wyraził zaniepokojenie fatalnym stanem zabezpieczenia przeciwpożarowego w Kalifornii, gdzie lasy płoną co roku, zbierając żniwo w ludziach, ich dobytku i wysysając pieniądze podatnika federalnego na kosztowne i nieskuteczne działania przeciwpożarowe. Obarczył winą, i słusznie, władze stanowe i zażądał natychmiastowego wdrożenia planu naprawczego w zarządzaniu lasami grożąc, w przeciwnym razie, odcięciem federalnego finansowania tych zabaw z ogniem.

Odezwała się jak przysłowiowe nożyce niezawodna jak zwykle Maxine Waters, każąc prezydentowi się zamknąć (keep mouth shut) i nie wtrącać się do spraw Kalifornii.

To zdumiewające, bo albo Kalifornia jest częścią Stanów Zjednoczonych, które na swego prezydenta wybrały Donalda Trumpa i tym samym upoważniły go do zajmowania się sprawami całej Unii, czy też nie jest.

Bo jeśli nie jest, to co pani Maxine Waters robi w Waszyngtonie? Czas pozbierać szpargały, lipsticki i drugie śniadanie i wrócić do słonecznej Kalifornii. Kongres tylko na tym zyska.

A już Ameryka na pewno.

Autor: Franz Cissarz

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane posty

Ugly Sweaters – kolekcja 2017Jak co roku, tak i w tym prezentujemy niewielki fragment najnowszej "kolekcji" Ugly Christmas Sweaters.
Adwentowe pomysły z Ameryki.Z braku czasu tylko tyle. Ale i tak te dwa pomysły mogą stanowić dla kogoś inspirację
1964 Ford Country Sedan WagonDziś pięknie odnowiony klasyk sprzed pół wieku. Ford Country Sedan Wagon z 1964 roku wystawiony na parkingu przed marketem z ofertą sprzedaży.