Maxine Waters nie uznaje federalnej jurysdykcji nad stanem Kalifornia.

Opublikowano: 11.11.2018 r.

Prezydent Donald Trump wyraził zaniepokojenie fatalnym stanem zabezpieczenia przeciwpożarowego w Kalifornii, gdzie lasy płoną co roku, zbierając żniwo w ludziach, ich dobytku i wysysając pieniądze podatnika federalnego na kosztowne i nieskuteczne działania przeciwpożarowe. Obarczył winą, i słusznie, władze stanowe i zażądał natychmiastowego wdrożenia planu naprawczego w zarządzaniu lasami grożąc, w przeciwnym razie, odcięciem federalnego finansowania […]

Prezydent Donald Trump wyraził zaniepokojenie fatalnym stanem zabezpieczenia przeciwpożarowego w Kalifornii, gdzie lasy płoną co roku, zbierając żniwo w ludziach, ich dobytku i wysysając pieniądze podatnika federalnego na kosztowne i nieskuteczne działania przeciwpożarowe. Obarczył winą, i słusznie, władze stanowe i zażądał natychmiastowego wdrożenia planu naprawczego w zarządzaniu lasami grożąc, w przeciwnym razie, odcięciem federalnego finansowania tych zabaw z ogniem.

Odezwała się jak przysłowiowe nożyce niezawodna jak zwykle Maxine Waters, każąc prezydentowi się zamknąć (keep mouth shut) i nie wtrącać się do spraw Kalifornii.

To zdumiewające, bo albo Kalifornia jest częścią Stanów Zjednoczonych, które na swego prezydenta wybrały Donalda Trumpa i tym samym upoważniły go do zajmowania się sprawami całej Unii, czy też nie jest.

Bo jeśli nie jest, to co pani Maxine Waters robi w Waszyngtonie? Czas pozbierać szpargały, lipsticki i drugie śniadanie i wrócić do słonecznej Kalifornii. Kongres tylko na tym zyska.

A już Ameryka na pewno.

Autor: Franz Cissarz

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane posty

Oldtimery w Dover.Tradycyjnie, w sobotnie popołudnie odbył się zlot miłośników samochodów, niekoniecznie starych. Jak zwykle wiekowe pojazdy poprzekładane były (...)
Demokratyczna elita musi kraść.Jakież głupie są akademickie i demokratyczne elity w USA. Muszą uciekać się do kradzieży darmowych materiałów propagandowych, które, za free - co (...)
US Cars – przegląd ofert 11/7/2017Rozpoczynamy kontynuację cyklu znanego ze starej edycji "Rybnikera". Przegląd co ciekawszych ofert z prasy reklamowej z terenu Delaware oraz (...)