Shopping kulturalny. I praktyczny.

Opublikowano: 06.06.2019 r.

Nie wiem czy już wspominałam. W naszej bibliotece są regały z książkami podarowanymi przez czytelników oraz tymi wycofanymi z bibliotecznych półek. Ceny tych wydawnictw są symboliczne jeśli porównać je z cenami na okładce.

Paperbacks są zasadniczo po dolarze, hardcovers po dwa, stare książki i ciekawsze albumy po 3 dolary, rzadko więcej. Sprzedaż tych książek zasila biblioteczny budżet.

Dwa razy do roku, na początku wakacji oraz w grudniu, do Świąt Bożego Narodzenia, na cały asortyment obowiązuje 50% rabat. Zachęca to szczególnie do przejrzenia półek w poszukiwaniu ciekawych książek.

I tak tym razem, za trzy dolary, stałam się posiadaczką 4 książek. Trzech niezwykle pożytecznych poradników dotyczących „ubierania” okien oraz świetnego albumu poświęconego stylowi glamour.

Za kilka miesięcy, podczas długich, zimowych wieczorów przed kominkiem, będzie jak znalazł.

Tyle wiedzy i przyjemności za 3 dolary

Autor: Maria Klinowska

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane posty

Shopping kulturalny. I praktyczny.Nie wiem czy już wspominałam. W naszej bibliotece są regały z książkami podarowanymi przez czytelników oraz tymi wycofanymi z bibliotecznych (...)
Kasetowa ściana. Relikt przeszłości w nowej roli.Kolejny, niebanalny przykład na twórcze wykorzystanie przedmiotów, które dawno utraciły swą podstawową funkcję.
“Wood Magazine” Issue 262 – co nowego w drewnie piszczyNowy, wrześniowy numer magazynu „Wood” dotarł do nas w końcu czerwca a w nim…