Demokratyczna elita musi kraść.

Opublikowano: 11.11.2018 r.

Jakież głupie są akademickie i demokratyczne elity w USA. Muszą uciekać się do kradzieży darmowych materiałów propagandowych, które, za free - co każdy, nawet wiejski głupek - wie, można dostać w kwaterach Partii Republikańskiej

Mieszkanka stanu Nowy Jork, Lisa McGovern, sfilmowała złodzieja banerów wyborczych wetkniętych w trawnik poszkodowanej i promujących lokalnych polityków Partii Republikańskiej. Brawurowa akcja miała miejsce tuż przed wtorkowymi wyborami a złodziejem okazała się być profesor ekonomii Uniwersytetu Stanu Nowy Jork – Laura Ebert.

Przyłapana na kradzieży Demokratka została uznana winną wykroczenia i ukarana.

Wyznała, że czuje się z tym źle. Tylko pytanie z czym czuje się źle? Zapewne nie dlatego, że ukradła, tylko dlatego że została na tym przyłapana.

Jeszcze zabawniejsze jest tłumaczenie dlaczego dopuściła się kradzieży. Czy jej zamiarem było wpłynięcie, niechby i minimalne, na wynik wyborów? Przegranych zresztą przez obu republikańskich kandydatów? Nie. Materiały wyborcze skradła dla członka swej rodziny, który jest zwolennikiem Donalda Trumpa!

Jakież głupie są akademickie i demokratyczne elity w USA. Muszą uciekać się do kradzieży darmowych materiałów propagandowych, które, za free – co każdy, nawet wiejski głupek – wie, można dostać w kwaterach Partii Republikańskiej albo tworzonych na czas wyborów specjalnych biurach czy stoiskach.

Autor: Franz Cissarz

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane posty

Oldtimery w Dover.Tradycyjnie, w sobotnie popołudnie odbył się zlot miłośników samochodów, niekoniecznie starych. Jak zwykle wiekowe pojazdy poprzekładane były (...)
Demokraci (DemocRats): Prawo nie ma znaczenia.Demokraci forsują prawo do głosowania w amerykańskich wyborach dla każdego, kto zechce głosować. Nie ma znaczenia czy jesteś amerykańskim (...)
Ameryka po niemiecku?Jednym z mitów pielęgnowanych po dziś dzień w kręgu kultury niemieckiej jest teoria o realnych szansach by język niemiecki stał się w końcu XVIII (...)