Woodland Beach, Delaware

Opublikowano: 22.03.2020 r.

Woodland Beach, Delaware - miejsce, w które nikt, zapewne, nie trafi.

Woodland Beach, Delaware

Trzy mile na wschód od DE-9, przyjemnej, krajobrazowej trasy wzdłuż zatoki Delaware, trochę więcej od US-13 i DE-1 (8 mil). DE-6 dojeżdżamy do maleńkiej miejscowości Woodland Beach leżącej nad meandrującym wśród trzcin Duck Creek i otoczonej obszarami chronionej przyrody. Od północy Woodland Beach Wildlife Area, od południa zaś Bombay Hook National Wildlife Refuge.

Duży parking, mała plaża, molo dla wędkarzy. Spokój. Przez zatokę można dostrzec przeciwległy brzeg należący do stanu New Jersey. W tym elektrownię atomową Hope Creek.

Mimo epidemii koronawirusa nad zatoką sporo wędkarzy.

Wracając do samochodu usłyszałem jeszcze: „Wiedziałem! Wiedziałem! Wiedziałem, że złapię dużą rybę!” Odwróciłem się, szczęśliwy wędkarz kręcił kołowrotkiem wygiętej do granic możliwości wędki.
Przed wejściem do samochodu usłyszałem wędkarza raz jeszcze: „Wiedziałem! Wiedziałem! Wiedziałem, że mi ucieknie!” Odwróciłem się raz jeszcze. Wędka była wyprostowana. Na lince huśtał się haczyk.

Wiedziałem. Wiedziałem, że warto było przyjechać do Woodland Beach, pospacerować nad brzegiem zatoki, zrelaksować się, zrobić kilka zdjęć.

Autor: Franz Cissarz

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane posty

Dziennikarz lewicowego Bloomberga otwarcie przyznaje, że jest tylko narzędziem w rękach niechętnej Trumpowi finansowej oligarchiiI to niedwuznacznie. Niemal wprost. Ale i tak nie do wychwycenia przez ich zidiociałych czytelników.
Fork Branch Nature Preserve, Dover, DelawareSą miejsca atrakcyjniejsze i tańsze w okolicy. Wirtualna wycieczka powinna w zupełności wystarczyć. Zapraszam.
Dover Comic Con 2019. Hollywood i dobra zabawa w Dover.Niczym w tanim filmie, znienacka znalazłem się w Hollywood. I to w wielu filmach jednocześnie.