Tani Kraków. Dla Amerykanina.

Opublikowano: 19.06.2017 r.

Kolejne z wielu amerykańskich podsumowań atrakcyjności różnych kierunków turystycznych i znów Kraków w czołówce. Tym razem „Money Magazine”, który skupił się na mniej „przeciążonych” turystami destynacjach, gwarantujących jednak topowe atrakcje.

Kraków zajął w nim 5 miejsce ze Starym Miastem i Kościołem Mariackim i kosztem $3.200 na 2 osoby na 7 dni.
Pierwsze miejsce zajęło meksykańskie Oaxaca.
Pytanie tylko co w zestawieniu, na miejscu szóstym, robi egipski Sharm el-Sheikh? „Money” wskazuje na nurkowanie w Parku Narodowym Ras Mohammed, ale kto da gwarancję, że ta barakuda za rafą to nie przebrany dżihadysta?

Kraków, gołębie na Rynku (fot. CISSARZ)

Autor: Robert Stiller

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane posty

Dziennikarz lewicowego Bloomberga otwarcie przyznaje, że jest tylko narzędziem w rękach niechętnej Trumpowi finansowej oligarchiiI to niedwuznacznie. Niemal wprost. Ale i tak nie do wychwycenia przez ich zidiociałych czytelników.
Kasetowa ściana. Relikt przeszłości w nowej roli.Kolejny, niebanalny przykład na twórcze wykorzystanie przedmiotów, które dawno utraciły swą podstawową funkcję.
Fork Branch Nature Preserve, Dover, DelawareSą miejsca atrakcyjniejsze i tańsze w okolicy. Wirtualna wycieczka powinna w zupełności wystarczyć. Zapraszam.