Tani Kraków. Dla Amerykanina.

Opublikowano: 19.06.2017 r.

Kolejne z wielu amerykańskich podsumowań atrakcyjności różnych kierunków turystycznych i znów Kraków w czołówce. Tym razem „Money Magazine”, który skupił się na mniej „przeciążonych” turystami destynacjach, gwarantujących jednak topowe atrakcje.

Kraków zajął w nim 5 miejsce ze Starym Miastem i Kościołem Mariackim i kosztem $3.200 na 2 osoby na 7 dni.
Pierwsze miejsce zajęło meksykańskie Oaxaca.
Pytanie tylko co w zestawieniu, na miejscu szóstym, robi egipski Sharm el-Sheikh? „Money” wskazuje na nurkowanie w Parku Narodowym Ras Mohammed, ale kto da gwarancję, że ta barakuda za rafą to nie przebrany dżihadysta?

Kraków, gołębie na Rynku (fot. CISSARZ)

Autor: Robert Stiller

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane posty

Tani Kraków. Dla Amerykanina.Kolejne z wielu amerykańskich podsumowań atrakcyjności różnych kierunków turystycznych i znów Kraków w czołówce. Tym razem „Money Magazine”, (...)
Demokraci (DemocRats): Prawo nie ma znaczenia.Demokraci forsują prawo do głosowania w amerykańskich wyborach dla każdego, kto zechce głosować. Nie ma znaczenia czy jesteś amerykańskim (...)
Christmas Trees – lokalne rzemiosło artystyczne.Amerykanie znacznie częściej niż Polacy podejmują się samodzielnego wykonania ozdób dla domu. Nie wstydzą się też wystawiać ich na sprzedaż.